Bankiet

Moc atrakcji w tę jedyną noc!


Miejsce:
Hotel Radisson Blu*****, ul. Grzybowska 24A, 00-132 Warszawa

pobrane

 


Prowadzenie bankietu:

Mira Jankowska i …

pomysłodawczyni i Rektor Mistrzowskiej Akademii Miłości, dziennikarka, publicystka, działacz społeczny. Producent, reżyser i scenarzystka widowisk, koncertów i spotkań związanych z kulturą, edukacją oraz biznesem. Autorka warsztatów wspierających rozwój osobisty kobiet i mężczyzn oraz trener wystąpień publicznych, w tym medialnych. Mentor, wykładowca i mówca motywacyjny.Inspirator i kreator twórczych działań zespołowych i społecznych.

mira-profilowe-200x300

 


TEATR NA NASZYM BANKIECIE?… A DLACZEGO NIE!

W scence teatralnej
Zbigniewa Moskala
wystąpią aktorzy scen warszawskich
Izabella Bukowska-Chądzyńska i Adam Biedrzycki

Aktor_IBC
AktorAB

 

 

 


KABARET NA NASZYM BANKIECIE?… A DLACZEGO NIE!

JAN PIETRZAK

img1_04

Twórca i lider dwóch satyrycznych kabaretów: studenckiego w Hybrydach (lata 60-67) i Kabaretu pod Egidą (od 67 do…?). Autor tysięcy piosenek, monologów, felietonów oddających polskie nastroje i realia ostatniego półwiecza. Niezrównany komentator społecznych i politycznych przygód społeczeństwa przełamującego zniewolenie komunistycznego ustroju. Jego patriotyczna pieśń „Żeby Polska była Polską” stała się w 80 roku spontanicznym hymnem Solidarności. Powiedzonka, refreny, myślowe skróty pana Janka zapadły w pamięć milionom słuchaczy. Wprowadził nowy, nie stosowany wcześniej styl prowadzenia kabaretowej narracji, styl, który znalazł licznych naśladowców. Określono go mianem „ojca chrzestnego” kabaretowej branży. Patronował wielu utalentowanym osobom, doprowadzając do sukcesów i popularności znane obecnie gwiazdy estrady. Dorobił się też potężnych oponentów, nie ułatwiających mu życia. Tak już bywa, że prawdziwy satyryk płaci wysoką cenę za odwagę żartowania z nadętych wielkości.


NASZ WIECZÓR UŚWIETNI MUZYCZNIE ZESPÓŁ:

 

GIGANT ORKIESTRA

img,gcsi,E06AF56806C88B65A61AF1257287EC093584732B,mpid,7

 

Gigant Orkiestra to zespół muzyczny, którego ideą jest zgrupowanie najlepszych dostępnych muzyków z okolicy (z charyzmą i osobowością). Procentuje to koncertową jakością wykonywanej muzyki. Podstawowy skład to dwóch wokalistów, perkusja, klawisze, gitara, potem bas, saksofon itd… nasze powołanie to WZNIECAĆ OGIEŃ tam gdzie nikt spodziewa nic… żaden!

Zespół muzyczny Gigant Orkiestra składa się z pięciorga muzyków: wokalistka, śpiewający klawiszowiec, gitarzysta śpiewający chórki, basista oraz perkusista. Głównym szkieletem zespołu są wokaliści: Ania i Piotr którzy kreują repertuar muzyczny zgodny z ich gustem.

Ania Polowczyk, to półfinalistka Mam Talent 5, osadzona jest w klimatach soulowo – rockowych, absolwentka akademii muzycznej na kierunku wokalistyka jazzowa. Współpracowała ze Zbigniewem Górnym, Psychodancing, Los Locos, autorka tekstów i kompozytorka formacji Mysacrum. Utworem pt „Bezszelesnie” zakwalifikowała się do radiowej wielkopolskiej piątki konkursu „Przebojem na antenę”. W zespole śpiewa i steruje repertuarem.

Natomiast Piotr Schulz nie tylko gra na instrumentach klawiszowych ale i świetnie śpiewa. Ma za sobą wygrany festiwal opolski oraz niezapomniane duety wokalne z Grażyną Łobaszewską, to bluesowo – jazzowy specjalista od harmonii muzycznej, zasłuchany w Stevie’go Wonder’a, Ray’a Charles’a, The Beatles itp. Skomponował kilka utworów które znalazły się na jego autorskiej płycie.

Dariusz Kamiński – gitara, współtwórca grupy Mysacrum dla której skomponował kilka utworów. Grywa w stylach Santany, Toto, Led Zeppelin. Nie lubi banalnych harmonii, poza drapieżną gitarą elektryczną często sięga po klasyczny nylon. Założyciel i głowa całego zespołu.

Na gitarze basowej – Łukasz Chojnacki – współtwórca BREAKING NEWS zespołu założonego w 2000 r. Na jego koncie wiele koncertów m.in. w studiu im.Agnieszki Osieckiej czyli w radiowej „trójce”, w programie „Hołdys Guru Ltd.” w MTV. Piosenka „Coffee Cup” znalazła się na 6 części składanki „Smooth Jazz Cafe”.Grał w zespołach MBB, THE MEDLEY, WHITE GARDEN, JAZZ RIDERS oraz w wielu innych, czasem spontanicznych projektach. Udziela się jako muzyk sesyjny. Na koncie kilka nagranych płyt m.in. z JAROSŁAWEM WASIKIEM, ZBIGNIEWEM GÓRNYM i zespołami BREAKING NEWS, Zespołem Muzyki Sakralnej LUMEN, JAZZ RIDERS, WHITE GARDEN, B.B.KING TRIBUTE. Współpraca: KATARZYNA SKRZYNECKA, JAROSŁAW WASIK, ZBIGNIEW GÓRNY, EWA NAWROT, JOHN JAMES, MARTA PODULKA.

Dominik Kozicki – perkusja. Pojawił się na scenie muzycznej w 2006 jako jeden z wykonawców studenckiej grupy perkusyjnej Akademii Muzycznej w Poznaniu, na co dzień posiadającej w swoim repertuarze utwory klasyki perkusyjnej. Będąc studentem III roku klasy perkusji, w 2008 r. zdobył I nagrodę ABSOLUTE w kategorii werbla i III nagrodę w kategorii DRUM SET (Jury w tej kategorii I nagrody nie przyznało) na VI Międzynarodowym Konkursie Perkusyjnym w Fermo we Włoszech. Zainteresowania muzyczne Dominika wykraczają poza uczelniane mury. W domowym studio tworzy projekty muzyki perkusyjnej, które cechuje szeroka kolorystyka brzmieniowa, rytmika i zróżnicowanie stylistyczne. Jest muzykiem poszukującym. Fascynują go różne style oraz zabawa z dźwiękiem. Pianino elektroniczne, syntezatory to kolejne pasje, które rozwija „po godzinach” – najczęściej w nocy gdy zasady współżycia społecznego ograniczają możliwość grania na dynamicznych bębnach. Miłość do muzyki klawiszowej zrodziła się w dzieciństwie gdy Dominik odkrył taśmy z nagraniami nadanymi na przełomie lat 80 w audycjach radiowych Programu III PR. Od 2002 r. tworzy także muzykę ilustracyjną. Część jego utworów znalazła się na płytach „Okna czasu”, ponadto na poszerzonej wersji tego albumu „The Windows of Time” oraz (maxi-singlu) „The Dawn”. W 2011 r. wprowadza w życie plan nagrania kolejnego albumu z rockowymi utworami przełomu lat 60 i 70 ubiegłego wieku. Projekt powstał z myślą o ocaleniu od zapomnienia wspaniałej muzyki cenionych twórców i wykonawców, m.in.: Led Zeppelin, Deep Purple, Brainbox, Breakout, Czerwone Gitary. Dominik nagrał płytę współpracując z wokalistami i instrumentalistami różnych pokoleń (podkarpackiej i krajowej sceny muzycznej). Premierę albumu poprzedziło wydanie singla z (budzącą emocje) wersją utworu pt. „My z XX wieku” Krzysztofa Klenczona. W nagraniu płyty wziął udział Marek Piekarczyk (TSA) – wokalista, który na stałe zapisał się w historii polskiego Rock and Rolla.